Sarajevo

Poštovani posjetioci stranice za Sarajevo, nudimo vam sljedeće sadržaje: smještaj Sarajevo, hoteli Sarajevo, moteli, hosteli, restorani, kafići, caffe-slastičarna, pizzeria, kućna dostava hrane, te turističke agencije Sarajevo. Nadamo se da će vam ove informacije pomoći da pronađete ono što vas interesuje u Sarajevu, te vam boravak u Sarajevu učiniti ugodnim i lijepim!

 

Hostel Srce Sarajeva

Bosna i Hercegovina · Sarajevo
(nema recenzija)

Informacije:

+387 (0) 33 442-887
+387 (0) 33 442 887
Da
U moru hostela koliko ih sad naš grad posjeduje, predstavljamo Vam i naš hostel “Srce Sarajeva” , koje će zasigurno u kratkom periodu osvojiti i Vaša srca. Hostel “Srce Sarajeva” je mali, ali udoban i nadasve topao hostel, koji svojim gostima pruža mogućnost ugodne i opuštajuće atmosfere. Zakoračite li u prostorije našeg jedinstvenog svijeta, obećavamo trenutke koje ćete teško zaboraviti.

Detalji

 

U moru hostela koliko ih sad naš grad posjeduje, predstavljamo Vam i naš hostel “Srce Sarajeva” , koje će zasigurno u kratkom periodu osvojiti i Vaša srca. Hostel “Srce Sarajeva” je mali, ali udoban i nadasve topao hostel, koji svojim gostima pruža mogućnost ugodne i opuštajuće atmosfere. Zakoračite li u prostorije našeg jedinstvenog svijeta, obećavamo trenutke koje ćete teško zaboraviti.

Sarajevo je okruženo prekrasnim planinama, poznatim olimpijskim ljepoticama. Malo je onih koji nisu čuli za Olimpijske igre organizirane u Sarajevu 1984. godine. Stoga preporučujemo odlazak na jednu od prelijepih planina, na kojima na skijama ili boardu možete provesti nezaboravan dan. (www.zoi84.ba)
Ukoliko želite neki od ovih aranžmana, također nam se možete obratiti kako bi Vam organizirali neki od ovih prelijepih izleta.
Hostel Srce Sarajeva također nudi usluge:
24 sata recepcija, besplatan WiFi internet u sobama, besplatna kablovska TV, računar, besplatni sigurnosni ormarići u sobama, ormari za garderobu, hostelski sef, mape i informacije,klima uređaji
dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, prostorija za pušače, kupaonice s tuševima, topla voda 24 sata, fen, standardni kozmetički set,posteljina i peškiri, papuče, pegla i daska za peglanje, mašina za veš i sušilica, frižider, kafa i čaj, vanjska terasa i bašta.


Obilježja

0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00

Lokacija, adresa i mapa: Bosna i Hercegovina, Sarajevo

Pregled recenzija

chart
Trenutno nema recenzija.
Morate imati korisnički račun da objavite recenziju

Kontakt Hostel Srce Sarajeva